Düğün Fotoğrafçımız | Caravan Fotoğraf

Leave a Comment
Evlilik denince akla ilk gelen elbette düğün fotoğrafları oluyor. Böyle özel bir günden geriye kalan fotoğraflar çok orijinal ve sıra dışı olmalı bence. Çünkü bu mükemmel kareler bir ömür boyu hayatınıza renk katıyor.

Beni tanıyanlar iyi bilir fotoğraf çekmeye, çektirmeye ne kadar meraklı olduğumu. Kafamda hep farklı kareler düşünürüm ve o kareleri yakalayana kadar milyon tane fotoğraf çeker, çektiririm. (kardeşim ve eşim bu aşırı fotoğraf tutkumu pek sevmeseler de) Önemlidir benim için fotoğraflar. Yıllar sonra dönüp baktığımda bana o anı yeniden yaşatır ve mutlu olmamı sağlarlar. Geçmişten şimdiye kadar gelebilen ölümsüz eserlerdir..

Yaşadığım en taze deneyimi ve mükemmel bir sonuç aldığım düğün fotoğraflarımı sizinle de paylaşmak istedim.Birlikte çok güzel bir çekim gerçekleştirdik Arzu Hanımla. Kendisi gerçekten bu işin hakkını çok iyi veriyor. Daha öce çektiği fotoğraflarını da incelerseniz neden Caravan Fotoğraf'ı tercih ettiğimi anlarsınız.

Her deklanşöre basanın fotoğrafçı olduğu bu devirde kaliteli insan bulmak gerçekten çok zor. Arzu Hanım bu işi severek, özveriyle yapanlardan :) İşine, mesleğine aşık, dikkatli, titiz, profesyonel..

Fotoğrafçının enerjisinin gelin-damat üzerinde çok büyük bir etkisinin olduğuna inananlardanım. Fotoğrafçıyı kendinize yakın hissetmeli, ona güvenmelisiniz. Arzu Hanım güler yüzlü, sıcak kanlı ve çok hareketli. Bitmek bilmeyen bir enerjisi var. En önemlisi de bu enerjiyi çektiği fotoğraflara yansıtabilmesi bence :)

Arzu Hanım, düğün fotoğraflarıma her baktığımda ''iyi ki!'' dedirten fotoğrafçım. :) Eğer siz de hala düğün fotoğrafçınıza karar vermediyseniz Caravan Fotoğraf'ı bir tıklayın derim. :)


Bu güzel fotoğraflar için Arzu Hanım'a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kendisine ulaşabileceğiniz adresler:

Web Sitesi: http://www.caravanfotograf.com/
Facebook:   www.facebook.com/pages/Caravan-Düğün-Hikâyesi
İnstagram:   http://instagram.com/caravanwedding


Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder