İnternetten Alışveriş | Sevdiğim Siteler

Leave a Comment
Alışveriş bir bayanın vazgeç(e)meyeceği şeylerin başında gelir. Mutluyken ya da mutsuzken en küçük bahanede buluveririz kendimizi bir mağazada. Bazen cicili bicili kıyafetler, bazen ev eşyaları dikkatimizi çeker. Alınca mutlu oluruz. Bağımlılık yapar.

Teknoloji aslında bu anlamda alışveriş ihtiyacımızı daha da kolaylaştırmaya başladığından beri artık mağaza mağaza dolaşmak yerine bir tık'la internet üzerinden alıveriyoruz her şeyi. Hem pratik hem daha ucuz. Üstelik çeşit sıkıntısı yok :)

İnternetten alışveriş hastası olarak şunu söyleyebilirim; önceleri kendim için aldığım şeylerin yerini evlendikten sonra ev eşyaları aldı. Şimdi evim için alışveriş yapmak eğlenceli, heyecanlı ve vazgeçilemez geliyor bana. Tabi alışveriş yaparken her siteye güvenilmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Düğün, çeyiz aşamasında bulup denediğim, ya da sürekli alışveriş yaptığım siteler artık her gün mutlaka incelediğim siteler oldular. Bir çoğu bilinen siteler ama listelemek bazen işe yarıyor.

Hadi bir göz atın bence.

Resimlerin üstüne tıklayarak sitelerine bakabilirsiniz. :)

Trendyol benim ilk göz ağrım diyebiliriz. İnternetten alışverişle tanıştığım ve sürekli arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir site. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Yanlış ya da eksik gelen ürünü hemen geri gönderip paranızı kolaylıkla geri alabiliyorsunuz. 

Trendyol'dan sonra en sık alışveriş yaptığım sitedir kendisi. Butik çeşidi çok olduğu için incelemek zaman alsa da güzel şeyler bulup, uygun fiyata alabilmek güzel oluyor.
Kokulu mumları, çerçeveleri, dekorasyon eşyaları ile dikkat çeken şipşirin bir site. Bu ara indirimde, Bir göz atın bence.

Gerçekten evimizin her şeyi! Yaşadığım yerde olmaması benim için büyük kayıp diye düşünüyorum. Sitesine tüm gün bakmaktan bıkmadığım düşünülürse, aynı şehirde olsak ne yapardım kim bilir :) Şimdilik internet sitesiyle yetindiğim ama en kısa zamanda gidip beğendiğim bu harika mağazayı canlı canlı görmek şart oldu! 

Mobilya, küçük ev aletleri, mutfak eşyaları, ev dekorasyon ürünlerini rahatlıkla bulabileceğiniz ve uygun fiyata alabileceğiniz bir site.

Her gün mutlaka baktığım sitelerden Tantitoni. Cıvıl cıvıl mutfaklar mı istiyorsunuz? Tantitoni'den şaşmayın derim. Şipşirin mutfak eşyaları ile yemek yapmak zavkli, mutfaklar daha bir eğlenceli :) İyi ki varsın Tantitoni!
Bu aralar yeni ürünleriyle kendini bayağı bir ilerletti bence Paşabahçe. Benim gibi gündelik kullanım için farklı modelleri seviyorsanız internet sitesine bir bakın derim.


Başta sadece havlu satan bir mağaza diye düşünsem de keşfettikten sonra öyle olmadığını anladım :)
Nevresim takımları, yatak örtüleri, mutfak ve ev tekstili ile ilgili bir çok ürünü bulabileceğiniz bir site.
Bir çok seçkin markayı içinde barındıran, geniş yelpazeli bir site. Aradığım ürünü bulmanın sevinciyle hemen sipariş vermiştim. Alışverişimden iki gün sonra geldi kargom. Hızlı taşıma, özenli paketlenmiş bir kargo.. Daha ne olsun :)Mutfak ile ilgili bir çok ürünü bu sitede bulabilirsiniz. En sevdiğim ürünü tabiki harfli bardakları :)


Mobilya, dekorasyon, küçük ev aletleri, mutfak ürünleri ve ev ile ilgili bir çok ürünü bulabileceğiniz bir site. Evmanya ve evidea ile aynı formatta ama bakılası bir site :) Her türlü boya, bakım ürünleri, şampuan gibi ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz bir site. Uygun fiyatları ve dönem dönem çeşitli kampanyaları var.
Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder