Fotoğrafçılık | Trash The Dress Photos | part.3

Leave a Comment
Önceleri Avrupa ve Amerika'da yaygın olan dış mekan fotoğraf çekimleri bildiğiniz gibi artık Türkiye'de de çok sık yapılır oldu. Dış mekan çekimleri önceleri düğün konseptinde yapılırken, zaman geçtikçe kendini farklı boyutlara taşıdı diyebiliriz. Yani artık çiftlerin dış mekan çekimi yaptırmaları için illa ki evleniyor olmalarına gerek yok.

Bildiğimiz gibi fotoğraf çekimleri eski zamanlardan süre gelen çok güzel bir alışkanlık. Sadece artık mekan ve konsept kavramı eklendi resimlere. Bir de fotoğraf çekimi yapacağımız özel günler. Büyüklerimizin her bayramda stüdyoda aile fotoğrafı çektirip bunu uzaktaki akrabalarına gönderdiklerini ne çabuk unuttuk? Şimdiki çekimlerin tek farkı fotoğrafların stüdyoda değil de doğal ortamda çekilmesi. Bu çekimler için konsept belirlemek ve çekim yapacağınız yeri seçmek kalıyor sadece size. Gerisini fotoğrafçınıza bırakıyorsunuz ve ortaya çıkan mükemmel karelere hayran kalıyorsunuz. :)

Hadi gelin şimdi bir ailenin 10. evlilik yıl dönümünde yaptığı Trash The Dress çekimine misafir olalım. Bu güzel kareleri yakalayan fotoğrafçımız ise Dilara Demirtaş .

Şimdiden iyi seyirler :)


Sevgiler,
Mrs.Goksin