Düğün Konsepti | Kırmızı Düğünler

Leave a Comment
Siz de sıradanlığı bir kenara bırakıp daha modern, renkli ve hafızalardan silinmeyecek bir düğün töreni yapmayı düşünmez misiniz? Düğününüz için kendi zevklerinizi yansıtacak farklı tasarımlar arıyorsanız bu yazıyı dikkatli okuyun derim :)

Bildiğiniz gibi artık düğünler eski zamanlardaki gibi klasik değil, daha sıra dışı, daha modern. Çünkü evlenecek çiftlerimiz artık alışılmış düğünlerden çok sıkıldı. Eğer siz de klasik çizgilerin dışına çıkıp akıllarda kalacak bir düğün istiyorsanız renklerin gücünden faydalanmayı ihmal etmeyin bence.

Konsept düğünlerde ilk rengimiz kırmızı..

Kırmızı Renk: Aşkın ve tutkunun rengidir. Gücün ve azmin simgesidir. Fiziksel olarak canlılığı, hareketliliği ve gençliği ifade eder.

Kırmızı sevenler; belirgin, karizmatik, sorumluluk sahibi, hırslı, kararlı ve öz güveni yüksek olan kişilerdir. Yapıcı ve ön plandadırlar. Liderlerin rengi olarak da bilinir. İlişkileri sevgi üzerine kuruludur.

Siz de kırmızıyı seviyorsanız ve düğün konseptinizde kırmızı rengi kullanmak istiyorsanız bu fikirlere bayılacaksınız :)

Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder