Ev Dekorasyon Fikirleri | Oturma Odası

Leave a Comment
Evimizdeki en önemli ortak kullanım alanımız ve en çok vakit geçirdiğimiz oda oturma odasıdır. En keyifli sohbetler, en mükemmel anılar, en içten ağırlamalar oturma odasında gerçekleşir. Bu yüzden oturma odasının mobilya seçimi çok önemlidir. 

Oturma odaları çoğu kişi için, işten eve gelince ya da gün içinde dinlenerek yorgunluğunu attığı, arkadaşlarıyla ya da tek başına kahvesini yudumladığı, kitap okuduğu ya da sevdiği tv programını izlediği bir yerdir. Bu yüzden oturma odanızın dekorasyonu huzur veren, sakinleştirici ve yorgunluğunuzu çekip alan bir çizgide olmalıdır.

Oturma odanızı döşerken kişiliğinizi yansıtan bir çok ayrıntıyı da kullanabilir, evinize ve odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Dekoratif renkli çerçeveler, zevkinize uygun tablolar ya da resimlerle duvarları süsleyebilir, daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Bu aralar moda olan renkli lambaderleri de kullanmanızı öneririm.

Eğer oturma odası dekorasyonu konusunda kararsızsanız ya da oturma odanızı yenilemeyi düşünüyorsanız gelin birlikte sizin için seçtiğim resimleri inceleyelim.
Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder