Düğün Konsepti | Yeşil Düğünler

Leave a Comment
Siz de sıradanlığı bir kenara bırakıp daha modern, renkli ve hafızalardan silinmeyecek bir düğün töreni yapmayı düşünmez misiniz? Düğününüz için kendi zevklerinizi yansıtacak farklı tasarımlar arıyorsanız bu yazıyı dikkatli okuyun derim :)

Bildiğiniz gibi artık düğünler eski zamanlardaki gibi klasik değil, daha sıra dışı, daha modern. Çünkü evlenecek çiftlerimiz artık alışılmış düğünlerden çok sıkıldı. Eğer siz de klasik çizgilerin dışına çıkıp akıllarda kalacak bir düğün istiyorsanız renklerin gücünden faydalanmayı ihmal etmeyin bence.

Daha önce kırmızı, pembe, mavi ve sarı konsept düğünlere yer vermiştim. Dördüncü konseptimiz ise Yeşil.

Yeşil Renk: Yeni bir yaşamın, enerjinin, bereketin, doğanın ve baharın rengidir. Güveni ifade eder. Yaratıcılığı ön plana taşır, gözü dinlendirir. Tabiata hakim bir renk olduğu için huzur verir. Kullanıldığı her organizasyona canlılık katar.

Yeşil sevenler, kalabalığı seven, yerine göre nasıl ve ne şekilde davranacağını bilen, sakin, iyimser, öz güveni olan, kontrollü ve dayanıklı kişilerdir. Dost canlısıdırlar ve çevrelerindeki insanlara yardım etmekten zevk alırlar.

Yeşil renk genelde açık havada yapılacak düğünlerde kullanılır. Doğal ortamla bütünleşir ve aurayı dengeler. Eğer siz de kır düğünü sevenlerdenseniz ya da düğününüzü dış mekanda yapmayı planlıyorsanız yeşil renk harika bir tercih olacaktır. İşte seçtiğim bir kaç örnek :)

Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder