Düğün Konsepti | Mor Düğünler

Leave a Comment
Siz de sıradanlığı bir kenara bırakıp daha modern, renkli ve hafızalardan silinmeyecek bir düğün töreni yapmayı düşünmez misiniz? Düğününüz için kendi zevklerinizi yansıtacak farklı tasarımlar arıyorsanız bu yazıyı dikkatli okuyun derim :)

Bildiğiniz gibi artık düğünler eski zamanlardaki gibi klasik değil, daha sıra dışı, daha modern. Çünkü evlenecek çiftlerimiz artık alışılmış düğünlerden çok sıkıldı. Eğer siz de klasik çizgilerin dışına çıkıp akıllarda kalacak bir düğün istiyorsanız renklerin gücünden faydalanmayı ihmal etmeyin bence.

Daha önce kırmızı, pembe, mavi, sarı, turuncu ve yeşil konsept düğünlere yer vermiştim. Altıncı ve son konseptimiz Mor.

Mor Renk: Asalet, lüks, ihtişam ve itibarın rengidir. Tarih boyunca yüksek sınıfların, saray mensuplarının kıyafetlerinde mor rengi tercih ettiği bilinir. Nevrotik duyguları açığa çıkardığından insanların bilinçaltına korku duygusunu işler.

Mor sevenler, asil ve soylu bir kişiliğe sahip, vurgulu, belirgin, sahiplenici, cazibeli, sezgileri güçlü kişilerdir. İnsanlar üzerinde etki kurmaktan hoşlanan ve bunu başarabilen kişilerdir.

Eğer siz de mor rengin ihtişamından yararlanmak ve düğününüzün konseptinde kullanmak istiyorsanız işte sizin için seçtiğim bir kaç örnek :)Hazırlıklarınızda kolaylıklar dilerim.

Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder