We❤It.com

Leave a Comment
Yurtdışında inanılmaz bir kullanıcı ağına sahip olan We Heart It, son zamanlarda Türkiye'de de en çok kullanılan siteler arasına girmeyi başardı. İçinde akla gelip, gelebilecek her türlü fotoğrafın paylaşıldığı bu sitede sizin de ilginizi çekecek bir çok fotoğraf bulacağınıza garanti ederim. 

İnternette dolaşırken çok beğendiğimiz ve arkadaşlarımıza göstermek istediğimiz görsellerle karşılaşırız hep. İşte We Heart It bu görselleri indirme zahmeti olmadan kaydetme ve paylaşma imkanı veren bir sosyal paylaşım sitesi. Üstelik kullanımı çok basit ve zevkli :) Tek yapmanız gereken bir hesap açmak ve bookmarkını tarayıcınıza eklemek ve girdiğiniz herhangi bir sitede beğendiğiniz fotoğrafları bookmarktaki pembe kalp simgesine tıklayarak sayfanıza kaydetmek.
Daha sonra zevkinize göre kaydettiğiniz bu fotoğrafları albüm haline getirebilir, diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. 

Bu arada alışkanlık yapan bir site olduğunu söylemekte fayda var. Resimlere bakarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İlk hesap açtığımda saatlerce sitedeki fotoğraflara bakar, hoşuma gidenleri galerime kaydederdim. Şimdilerde pek vakit bulamasam da arada bir beğendiğim fotoğrafları topluca galerime eklemeyi ihmal etmiyorum. 

Pembe kalp sizin de resimlerinizden eksik olmasın..

Sevgiler,
Mrs.Goksin 

0 yorum :

Yorum Gönder