Fenn İstanbul Tasarım Tabakları

Leave a CommentMutfak eşyalarına ne kadar meraklı olduğumu beni tanıyan herkes bilir sanırım. Farklı aksesuarlarla hazırlanan masaları sevdiğim için kullanacağım tabakları, amerikan servisleri, bardakları, çatal kaşıkları seçerken çok fazla özendiğim doğrudur. Ama tabiki mutfak bu. Öyle iki üç eşya almakla bitmiyor eksikleri. Her gün yeni tasarımların çıkması da biz bayanların işlerini zorlaştırıyor haliyle.

Düz beyaz tabakları oldum olası sevmem mesela. Tabak dediğin desenli olmalı, bir hikayesi olmalı. Emek harcanmalı tasarımı yapılırken.. Çünkü içinde emek olan her şey özeldir!

Bu aralar instagram'dan da takip ettiğim Fenn İstanbul' un tabaklarına hayranım. Çizdikleri tasarımlarla tabaklara hayat verip sonra da ben gibi meraklılarıyla buluşturuyorlar. Bunu da çok dikkatlice ve özenerek yapıyorlar. Bu tabakları daha önce gördünüz mü bilmiyorum ama eminim görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız :)

Kışın gelmesiyle yeni koleksiyonunu da yavaş yavaş tamamlayan Fenn İstanbul'un tasarım tabaklarına gelin birlikte bakalım o zaman. Ne dersiniz?


Sevgiler,
Mrs.Goksin

0 yorum :

Yorum Gönder